روش‌های برای این کار وجود دارد:

  • مراجعه به  سایت کتابیکا
  • مراجعه به کتابفروشی‌ها و فروشگاه‌های معتبر سراسر کشور

برای قرار گرفتن در لیست قرعه‌کشی جایزه ویژه، باید در مسابقه خوانندگان شرکت کنید و حداقل به 8 سوال پاسخ درست دهید تا در فهرست قرعه‌کشی قرار گیرید.

قرعه کشی جوایز بخش ویژه پس از پایان پویش برگزار خواهد شد.

اما قرعه‌کشی بخش‌های دیگر در حین مسابقه برگزار شده و اسامی برندگان اعلام می‌شود.

برای مشاهده برندگان می‌توانید به سایت کتاب قهرمان یا صفحه شیرازه در اینستاگرام مراجعه کنید.

در صورتی که نسخه چاپی کتاب را خریداری کرده باشید، این کد در کتاب موجود است و در نسخه الکترونیک نیز، پس از خرید این کد در ابتدای کتاب شما درج میشود.

صورتی که به هر دلیل کد را ندارید، کافی ست از اینجا کد را دریافت کنید.

شما می‌توانید با مراجعه به کتاب‌خوان سوره مهر یا قسمت کتابیکا در اپلیکیشن روبیکا یا کتابخوان طاقچه یا کتابخوان کتابراه، این نسخه از کتاب را تهیه کنید. پس از خرید، نسخۀ الکترونیکی کتاب (ePUB) یا نسخه صوتی برای شما نمایش داده می‌شود.

و می‌توانید کتاب را در تلفن همراه یا تبلت خود بخوانید یا گوش کنید و سپس در مسابقه خریداران یا خوانندگان شرکت کنید.

مسابقه در دو بخش مختلف برگزار می‌شود. در آسان‌ترین روش، با خرید کتاب و ثبت کد آن در سایت یا نرم افزار، می‌توانید در مسابقه «خریداران کتاب» شرکت کنید.

در بخش بعدی، با خواندن کتاب و پاسخ به چند سوال ساده، شانس خود را برای برنده شدن در دو بخش از مسابقه «خوانندگان کتاب» و «جایزه ویژه» امتحان کنید.

 

این مشکل به دلیل غیرفعال کردن پیامک‌های تبلیغاتی توسط شماست. جهت دریافت کد فعالسازی باید پیامک‌های تبلیغاتی خود را فعال کنید. برای این کار، مشترکین همراه اول می‌توانند عدد 2 را به 8999 و مشترکین ایرانسل عدد 1 را به 5005 ارسال کنند. گفتنی‌ست فعال‌سازی پیام‌های تبلیغاتی ممکن است تا 24 ساعت به طول بیانجامد.