برای قرار گرفتن در لیست قرعه کشی جوایز ویژه، باید فعالیت خود را افزایش دهید. در بخش های دیگر روشهای کسب امتیاز توضیح داده شد و شما می توانید با مراجعه به بخش امتیازات، امتیاز خود را ببینید.

اگر امتیاز شما بین 200 تا 300 باشد، شما در قرعه کشی 5 جایزه 20 میلیون ریالی شرکت داده می شوید؛

اگر امتیاز شما بین 300 تا 400 باشد، شما در لیست قرعه کشی 3 جایزه 50 میلیون ریالی قرار می گیرید؛

و اگر امتیاز شما بیش از 400 باشد، می توانید یکی از 2 برنده جایزه ویژه 100 میلیون ریالی باشید.

 

توجه داشته باشید که برای کسب امتیاز بیشتر، حتما اخرین نسخه نرم افزار موبایلی(برنامک) پویش را از اینجا دانلود و نصب کنید و همچنین صفحه اینستاگرام پویش را دنبال کنید.

یکی از بخش هایی که میتواند امتیازات زیادی به حساب شما اضافه کند، فعالیت در اینستاگرام است. شما میتوانید با انتشار عکس، ویدئو، یادداشت و... امتیازات نامحدودی به دست آورید.

با توجه به اینکه امتیازات این بخش توسط ربات بررسی و تایید می شود، لازم است تا نهایت دقت خود را در بکارگیری دستورالعمل انتشار پست بکار برید، در غیر اینصورت، امتیازات به شما تعلق نمی گیرند و مسئولیتی متوجه پویش نمی باشد. لذا درصورتی که لینک خود را وارد کردید و امتیاز به شما تعلق نگرفت، حتما پست خود را بررسی کنید.

پس از انتشار پست در صفحه ی خود، لینک مرتبط با آن را در قسمت زیر وارد کنید تا اطلاعات بررسی شده و امتیاز آن به حساب شما افزوده شود.

نکته مهم: باتوجه به اینکه تخصیص امتیازات توسط ربات بررسی می شود، امکان بررسی امتیاز برای پیجهای خصوصی(private) وجود ندارد.

دستورالعمل نحوه انتشار پست:

۱. انتشار عکس «ابتکاری» از کتاب در «پیج شخصی» و افزودن هشتگهای #کتاب_قهرمان و # سرباز_کوچک_امام و username#(نام کاربری که با آن در پویش ثبت نام کرده اید) و همچنین تگ کردن پیج پویش به نشانی ketabghahreman@ – این بخش ۱۵ امتیاز دارد

۲. انتشار متن و یادداشت (نوشته شده توسط کاربر) بیش از ۵۰ کلمه در مورد کتاب و افزودن هشتگهای #کتاب_قهرمان و # سرباز_کوچک_امام و username#(نام کاربری که با آن در پویش ثبت نام کرده اید) و همچنین تگ کردن پیج پویش به نشانی ketabghahreman@ – این بخش ۳۰ امتیاز دارد

۳. انتشار ویدئوی معرفی پویش در پیج خود و افزودن هشتگهای #کتاب_قهرمان و # سرباز_کوچک_امام و #username(نام کاربری که با آن در پویش ثبت نام کرده اید) و همچنین تگ کردن پیج پویش به نشانی ketabghahreman@ – این بخش ۱۰ امتیاز دارد.

 

جدای از انتشار پست، به ازای هر ۲۰ لایکی که پست شما داشته باشد، ۱ امتیاز و به ازای هر ۱۰ کامنت نیز ۱ امتیاز به شما تعلق می گیرد.

(به عنوان مثال اگر پستی ۳۰۰ لایک و ۴۰ کامنت داشته باشد، ۱۹ امتیاز از این پست دریافت می کند)

نکته 1: انتشار پست باید در صفحه شخصی کاربر باشد و حداقل 50 فالوور داشته باشد.
نکته 2: حداکثر تعداد لینک های مورد قبول از هر کاربر، 3 لینک می باشد.
نکته 3: برای دستیابی لینک پست اینستاگرام، علامت سه نقطه(...) در بالای پست خود را لمس کرده و سپس copy link را انتخاب نموده و در قسمت مربوطه وارد کنید.

قرعه کشی جوایز بخش همراهان وفادار پس از پایان پویش برگزار خواهد شد. اما قرعه کشی بخش های دیگر در حین مسابقه نیز برگزار شده و اسامی برندگان اعلام می شود. برای مشاهده کاربران برتر می توانید به نرم افزار موبایلی(برنامک) پویش مراجعه کنید.

روشهای متنوعی برای این کار وجود دارد؛ مراجعه به وبسایت، مراجعه به نرم افزار موبایلی(برنامک)، مراجعه به کتابفروشی ها و فروشگاههای معتبر سراسر کشور، مراجعه به کتاب‌خوان طاقچه

شما می‌توانید با نصب نرم افزار موبایلی(برنامک) پویش و یا مراجعه به کتاب‌خوان طاقچه، این نسخه از کتاب را تهیه کنید. پس از خرید، نسخه الکترونیکی کتاب (E-pub) برای شما نمایش داده می‌شود و می‌توانید کتاب را در تلفن همراه یا تبلت خود بخوانید.

امتیازات بخش همراهان وفادار توسط رباتی که برای این کار طراحی شده بررسی می‌شود و پس از تایید اختصاص می یابد. لذا حداکثر دقت خود را برای رعایت دستورالعمل گفته شده بکار ببرید.

در صورتی که نسخه چاپی کتاب را خریداری کرده باشید، این کد در کتاب موجود است و در نسخه الکترونیک نیز، پس از خرید این کد برای شما ارسال می شود. در صورتی که به هر دلیل کد را ندارید، کافی ست از اینجا این کد را دریافت کنید.

شما با خریداری کتاب و وارد کردن کد، علاوه بر شرکت در قرعه کشی بخش خریداران کتاب، 40 امتیاز نیز دریافت می کنید. با نصب نرم افزار موبایلی(برنامک) و تکمیل اطلاعات کاربری خود نیز به ترتیب 10 و 50 امتیاز کسب میکنید. به ازای هر دوستی که به پویش دعوت کنید نیز 10 امتیاز به شما و 10 امتیاز هم به دوستتان تعلق می گیرد. اگر کتاب را بخوانید و در آزمون شرکت کنید، به ازای هر جواب درست، 10 امتیاز و در مجموع 100 امتیاز می توانید بگیرید. (پاسخ تعدادی از سوالات مسابقه، در صفحه اینستاگرام پویش قرارداده شده است) در این صورت در قرعه کشی بخش خوانندگان کتاب هم شرکت می کنید. اگر دنبال برنده شدن جوایز ویژه هستید، اینستاگرام را دریابید! امتیازات این بخش نامحدود است و در صورت فعال بودن می توانید شانس خود را به مقدار زیادی افزایش دهید. اینجا را مطالعه کنید. نکته: صفحه اینستاگرام و نرم افزار موبایلی(برنامک) پویش را فراموش نکنید. پیشنهادات ویژه ای به مناسبتهای مختلف آماده شده که می تواند امتیازات شما را یک شبه متحول کند.

مسابقه در چندین بخش مختلف برگزار می‌شود. در آسان‌ترین روش، با خرید کتاب و ثبت کد آن در سایت یا نرم افزار، می‌توانید در مسابقه شرکت کنید. در بخش بعدی، با خواندن کتاب و پاسخ به چند سوال ساده، شانس خود را برای برنده شدن در 2بخش از مسابقه امتحان کنید. اما اگر به دنبال جوایز هیجان‌انگیز هستید، با فعالیت در اینستاگرام، همراه وفادار ما شوید و یکی از 2 برنده جایزه ویژه 100میلیون ریالی شوید.

این مشکل به دلیل غیرفعال کردن پیامکهای تبلیغاتی توسط شماست. جهت دریافت کد فعالسازی باید پیامکهای تبلیغاتی خود را فعال کنید. برای این کار، مشترکین همراه اول می توانند عدد 2 را به 8999 و مشترکین ایرانسل عدد 1 را به 5005 ارسال کنند. گفتنی ست فعالسازی پیامهای تبلیغاتی ممکن است تا 24 ساعت به طول بیانجامد.

درصورتی که نسخه الکترونیک کتاب را از طریق نرم افزار موبایلی پویش خریداری نموده اید، کدی برای شما ارسال نمی شود. در واقع به جای ارسال کد برای شما و وارد کردن آن در بخش مربوطه، این کد به صورت خودکار برای شما در سایت و نرم افزار فعال می شود و لذا نیازی به وارد کردن کد نمی باشد.